Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Случај За Патување CASEMATIX Компатибилен Со Проектор Samsung Freestyle И Додатоци За Паметни Проектори, Водоотпорен Пренослив Проектор Отпорен На Удари Со Поместена Пена Што

Случај За Патување CASEMATIX Компатибилен Со Проектор Samsung Freestyle И Додатоци За Паметни Проектори, Водоотпорен Пренослив

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

0 " за цврсто сместување на вашиот вреден проектор. Случајот за патување КАЗЕМАТИКС за проектори има сопствен ентериер од пена кој совршено ќе ги собере вашиот проектор и додатоци за кабел. Исто така, има два прстени од катанец обликувани директно во лушпата . Интегрираниот вентил за ослободување притисок овозможува ослободување на воздухот при промена на надморската височина. Покрај внатрешноста на заштитната пена, овој случај има и надворешност на тврда обвивка отпорна на удари со водоотпорна заштита. Додаток слот мерки 7.Нечистотија. Прилагодено Намалување На Внатрешноста На Пена За Проектор И Додатоци : овој случај е прецизно исечен со две одделни прегради. Водоотпорен и Херметички Дизајн : Се Одликува со водоотпорна заптивка о-прстен што ги заклучува воздухот и влагата за навистина заштитна преносна кутија за носење проектор. Ова е тешко складирање!. Влијанија. Главната област е со димензии 7. Гребнатини. И Повеќе!. Капакот безбедно се затвора со две брави за да ги чува вашиот уред и додатоци безбедни. Нечистотија. Идеален за патување со вашиот вреден паметен проектор. Надворешност : 10.

Кон својствата

Производи во категоријата