Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Случај за таблети за сите нови hd 7 Детска таблета 2022 година, 7 таблети за деца, Антике мала тежина [Детска и пријателска за возрасни] Таблети против шок-апсорпција н

Случај за таблети за сите нови hd 7 Детска таблета 2022 година, 7 таблети за деца, Антике мала тежина [Детска и пријателска

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

[Доказ за деца]-Случајот за докажување на деца е дизајниран да биде совршено решение за родителите на кои им е потребна заштита без загриженост од капки, испакнатини и типично осакатување предизвикано од деца на игра. Уникатен стил на цртан филм му одговара на умот на детето. Карактеристики : - Тоа е симпатичен дизајн за деца, одговара на умот на детето. [Лесен пристап] - Исеци за јасен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници и задната камера. [Совршен придружник пријателски за деца]-Изработено целосно од дете-безбеден и нетоксичен гумен материјал Ева, одличен за деца и возрасни.[Совршен придружник пријателски за деца]-Изработено целосно од дете-безбеден и нетоксичен гумен материјал Ева, одличен за деца и возрасни.

Кон својствата

Производи во категоријата