Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Случајно време 17,7х17,7 инчи на Денот на независноста на Соединетите Држави Постави едноставен тао пергамент печатење перница за капаци на телото на телото.

Случајно време 17,7х17,7 инчи на Денот на независноста на Соединетите Држави Постави едноставен тао пергамент печатење перница

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет : Нема посебен мирис, миење на вода, помек по миењето, без згаснување. Големиот дополнување на декорацијата за домови : Нашиот може да ви помогне брзо да ги замените украсите за празници. Овој патриотски клуб ќе ја направи вашата соба нова, лесна за мешање со други перници за патриотска декорација или украси за одмор. Големиот дополнување на декорацијата за домови : Нашиот може да ви помогне брзо да ги замените украсите за празници. Производот не вклучува A. Специјален дизајн : Нашиот 4 јули има класични обрасци, како што се американски знамиња и ленти, камиони, итн. Совет : Нашата перница е погодна за инсерти од 18 x 18 инчи или помала. Исто така е идеален подарок на 4 јули., Можете да создадете атмосфера на Денот на независноста. Широк спектар на апликации : Симпатична декорација на Денот на независноста, погодна за отворено, двор, тросед, дневна соба, спална соба, итн. Совет : Нашата перница е погодна за инсерти од 18 x 18 инчи или помала., Можете да создадете атмосфера на Денот на независноста. Симпатична летна празничка перница доаѓа со скриен патент, лесен за отворање или затворање на држачот.7x17,7 инчи на Денот на независноста на Соединетите Држави Постави едноставен тао пергамент печатење перница за перници на телото на телото на телото : Постелнина (единечна, слична на креветот за домаќинства Површинска руно) Големина на производот : 45x45cmproduct Процес : Дигитално печатење Термално пренесување, рачно шиење.

Кон својствата

Производи во категоријата