Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Слушалки, слушалки за спроводливост на коските BT4.2 слушалки, стерео слушалки за мобилен телефонски телефонски центар центар канцеларија

Слушалки, слушалки за спроводливост на коските BT4.2 слушалки, стерео слушалки за мобилен телефонски телефонски центар центар

DEN 1240.00
 

Производот е достапен
Достапност

Функција : Технологија на спроводливост на коските : Спроведува и пренесува звук иако коската, ефикасно избегнува појава на оштетување на ушите и губење на слухот, давајќи го вашето здраво искуство со слушање. Удобно за носење : Нема потреба да ги приклучувате ушите, да ги ослободите ушите, ви дава поголема слобода и уживате во квалитетна безжична стерео музика. Технологија на спроводливост на коските : Спроведува и пренесува звук иако коската, ефикасно избегнува појава на оштетување на ушите и губење на слухот, давајќи го вашето здраво искуство со слушање. Bluetooth Dian без раце : Микрофон со висока чувствителност овозможува повик без раце и ви обезбедува гласен квалитет на звук и јасен ефект на комуникација. Слушајте подолго : Вградената литиумска батерија што може да се надополнува 260m Ah ја подобрува супер издржливоста, овозможува до 6 часа за играње.2 Безжична технологија : Обезбедува висококвалитетен и брз аудио пренос, лесен за поврзување со вашиот телефон, без неуредна жица. Широка компатибилност : Погодно за повеќето уреди со овозможени Bluetooth, како што се мобилни телефони, лаптопи, таблети, конзоли за игри, итн. Со оваа слушалка за спроводливост на коските, можете да одговорите на дојдовниот повик, да слушате музика додека шетате, трчате, возејќи, итн.

Кон својствата

Color:
Black & Grey
Type:
Headset
Bluetooth Version:
V4.2 Class 2
Support Protocol:
Head set/ Hands free/ A2DP/ AVRCP
Charging Requirements:
DC 5V 150mA
Charging Met:

Производи во категоријата