Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Слушалките за игри Emonoo 601 за PS4 PS5 Xbox Switch, жични слушалки за прекумерна уво со прилагодлив активен микрофон за откажување на бучава за компјутер и Mac, сина

Слушалките за игри Emonoo 601 за PS4 PS5 Xbox Switch, жични слушалки за прекумерна уво со прилагодлив активен микрофон за откажување

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

【Повеќе удобност】 Дизајн на слушалки за игри со протеини што дишат над ушните влошки, зракот на главата што може да се повлече флексибилно се вклопува во главата.【Исклучителниот стерео звук за PS4/PS5/Xbox】 Ултра-големите звучници со висока верност од 50 мм ви овозможуваат јасно да ги слушнете различните звучни ефекти на играта. Направете го вашето искуство со игри многу подобрено. Во иднина, ќе направиме разлика помеѓу игри и секојдневна употреба, а Емоно ќе биде одговорна за додатоци за опрема за игри. Слушалките за игри Emonoo целосно го штитат колото и секоја жична слушалка за игри што ги испорачуваме се подложуваат на строги проверки на квалитетот.

Кон својствата

Производи во категоријата