Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Смарагд Диги-Ракавици Латекс Во Прав Слободен. Екстра Голем. Пакет 100

Смарагд Диги-Ракавици Латекс Во Прав Слободен. Екстра Голем. Пакет 100

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Латекс. Смарагд Диги-Ракавица Општа Намена Латекс Ракавиците Без Прав се идеални за секаков вид основна употреба и нудат одлична немедицинска ракавица на почетно ниво. Тие се хлорирани за да ги намалат алергените, а нивната текстура без прашок овозможува фино држење. Сигурна ракавица со голема вредност. Една Кутија од 100 ракавици. Големина Екстра Голем. Пакување од 100 по тежина. Смарагд Диги-Ракавица Општа Намена Латекс Ракавиците Без Прав се идеални за секаков вид основна употреба и нудат одлична немедицинска ракавица на почетно ниво. Тие се хлорирани за да ги намалат алергените, а нивната текстура без прашок овозможува фино држење. Сигурна ракавица со голема вредност. Една Кутија од 100 ракавици. Големина Екстра Голем.

Кон својствата

Производи во категоријата