Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Смарагд Шест Жици Пасијанс Мартини Студ обетки 0.80 ctw 14k Розово Злато

Смарагд Шест Жици Пасијанс Мартини Студ обетки 0.80 ctw 14k Розово Злато

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Производот Е Помал Од Она што се Појавува на Фотографијата. Производот Е Помал Од Она што се Појавува на Фотографијата. Производот Е Помал Од Она што се Појавува на Фотографијата. Се надеваме дека ќе ни дадете шанса да бидеме дел од вашиот живот и ќе станеме Ваш Личен златар. Природните Својства И Составот На Минираните Скапоцени Камења ја дефинираат Уникатната Убавина на секое Парче. Секој Камен тежи приближно 0,425 карати за вкупна камена тежина од 0,80 карати. Фотографијата Е Зголемена за Да Покаже Детали. Природните Својства И Составот На Минираните Скапоцени Камења ја дефинираат Уникатната Убавина на секое Парче. Сите наши парчиња доаѓаат Со Проценка од причини за осигурување. Сликата може да покаже Мали Разлики во Однос на Вистинскиот Камен во Боја И Текстура. 2 Круг смарагд сет со Користење На Поставување На Прицврстување Со Завртка Назад Наоѓање.2 Круг смарагд сет со Користење На Поставување На Прицврстување Со Завртка Назад Наоѓање. Извонредна Вредност Сите наши накит и скапоцени камења се извори се неконфликтни од нашата фабрика и се трудиме најдобро да користиме одржлива суровина. Скапоцените камења можеби биле Третирани за Да се Подобри Нивниот Изглед или Издржливост и може Да Бараат Посебна Грижа.

Кон својствата

Производи во категоријата