Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Smatree телескопинг селфи стап со статив за статив, компатибилен за GoPro Hero 11/10/9/8/7/6/5/4/3+/3/сесија/GoPro Hero, Insta360, DJI Osmo Action, Ricoh Theta S/V, Compact Камери и мобилни телефони

Smatree телескопинг селфи стап со статив за статив, компатибилен за GoPro Hero 11/10/9/8/7/6/5/4/3+/3/сесија/GoPro Hero, Insta360,

DEN 431.84
 

Производот е достапен
Достапност

Smapole Q3s е изработена од висококвалитетен алуминиум за трајна и стабилна употреба. Друга употреба : Можете исто така да прикачите акционен фотоапарат на штандот за статив, да ја поставите опремата на земја, на маса или на кое било друго место, и да направите филмови. Тоа е убаво монтирање на фотоапаратот!. Селфи стапиот статив овозможува прилагодување на брза должина од 11,8 ″ до 36,6. Отпорен на гума и каиш на зглобот околу селфи стап, спречете неочекувано паѓање, вашата камера/мобилен телефон ќе биде добро заштитено. Овој професионален дизајн ви носи опуштена околина за стрелање. Флексибилно монтирање на главата на топката за ротација на 360 степени со системот за брзо заклучување лесно да се прилагоди на посакуваниот агол, навалување. Комбинацијата на селфи стап за камера + стабилот ви овозможува да снимате фотографии и видео со часови со минимум со минимум со минимум со минимум со минимум со минимум со минимален напор. Отпорен на гума и каиш на зглобот околу селфи стап, спречете неочекувано паѓање, вашата камера/мобилен телефон ќе биде добро заштитено. Се вклопува за Insta360 X3, Go Pro Hero 11/10/9/9/ 8/7/6/5/5/4/3+/3/2/1/сесии камери/за Ricoh Theta S, M15 камери/компактни фотоапарати (нишки од 1/4 ")/мобилни телефони (56мм-80мм). Овој професионален дизајн ви носи опуштена околина за стрелање.

Кон својствата

Производи во категоријата