Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Смешни Куче Дрвени Знак Плакета Круг Симпатична Кученце Знак Кората И Скара Антички Дрво Виси Знак Со Саркастични Миленичиња Куче Велејќи Миленичиња Куче Ѕид Виси

Смешни Куче Дрвени Знак Плакета Круг Симпатична Кученце Знак Кората И Скара Антички Дрво Виси Знак Со Саркастични Миленичиња

DEN 191.68
 

Производот е достапен
Достапност

€€Повеќекратна Примена : Најдобра декорација на вратата за влезната врата, предниот трем, дворот, дворот, градината, дворот, домот, фармата, дневната соба, трпезаријата, кујната, кабината, викендицата, куќата на плажа, езерската куќа, кафулето, пабот и барот. Димензија : тркалезната дрвена знаковна плоча има два вида дијаметар за избор : 12х12инчи(30х30см) и 14х14инчи(35х35см). И двете се идеална големина како извонреден декор на вратата за вашиот дом и куќа на фарма. Супер лесно за закачување на ѕидот, вратата, портата, оградата и прозорецот. Инсталација : кружната висечка плоча од дрво доаѓа со кабел. Но, исто така, прекрасна идеја за домаќинство, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што е потребна љубов. И моделот и текстот на дрвениот знак можат да бидат персонализирани. Но, исто така, прекрасна идеја за домаќинство, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што е потребна љубов. И двете се идеална големина како извонреден декор на вратата за вашиот дом и куќа на фарма. €€Повеќекратна Примена : Најдобра декорација на вратата за влезната врата, предниот трем, дворот, дворот, градината, дворот, домот, фармата, дневната соба, трпезаријата, кујната, кабината, викендицата, куќата на плажа, езерската куќа, кафулето, пабот и барот. Апликација : Најдобар декор на вратата за дома, кујна, бања, перална, спална соба, дневна соба, трпезарија, влезна врата, задна врата, градина, двор, трем, двор, езерце, фарма, штала, кабина, куќа на плажа, куќа на езеро, палуба, двор, влез, пештера, паб, бар, кафуле, продавница, продавница, канцеларија, во затворени простории и на отворено.

Кон својствата

Производи во категоријата