Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
СМОРС КАДДИ БАР СТАНЦИСКИ ДОСТАВНИЦИ НАДВОРЕШНИЦИ ОРГАНИЗАР ЗА ПАРТИЈА ЗА ПАРТИРА

СМОРС КАДДИ БАР СТАНЦИСКИ ДОСТАВНИЦИ НАДВОРЕШНИЦИ ОРГАНИЗАР ЗА ПАРТИЈА ЗА ПАРТИРА

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Мерки "15 (должина) x 7" (ширина) x 4 "(висина). Исто така, чувајте го корисно како дел од вашите додатоци за кампување или резерви за опашка. Сморите и повеќе кутии се одлична идеја за наклоност на свадбената забава. Smores & More Box ќе помогнат да се направат одлични спомени со семејството и пријателите. Кутија за организатор на складирање, одлично за организирање на вашите чоколади, крекери на Греам, бел слезници. Дрвена бор кутија, изработена со цврсто дрво со рачки со јаже, бело писмо, мерки „15 (должина) x 7“ (ширина) x 4 “(висина). Бело писмо.Подгответе се за вашите спомени на отворено од јамата за оган за печење на вашиот бел слез на стапчиња заедно со вашите разновидни бонбони. Кутија за организатор за складирање, одлично за организирање на вашите чоколади, крекери на Греам, Маршамалови. Оваа измама и повеќе кутија е висококвалитетен бор со рачки со јаже. Користете го за вештачки растенија за домашен украс во затворен простор, детска соба, биро за картички, перална, бања. Дрвена бор кутија, направена со цврсто дрво со рачки со јаже, бели букви, мерки „15 (должина) x 7“ (ширина) x 4 “(( висина). Стилските рачки за јаже го олеснуваат носењето на вашите материјали за замолчување на огнената јама за надвор од забава.

Кон својствата

Производи во категоријата