Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Смртен удар #8 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Смртен удар 8 ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Напишано од Кајл хигинс. Илустрирано Од Едуардо Паника. Точка : Смртен Удар #8 Издавач : Дц Насловна Уметник : Џејсон Фабок Писател : Кајл Хигинс Уметник : Едуардо Паника Приказни : Круг На Животот оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата