Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Софија Вергара Х Фостер Грант Грант женски карина читање очила мачка-око

Софија Вергара Х Фостер Грант Грант женски карина читање очила мачка-око

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите талентирани дизајнери во Newујорк, Лондон и Милано го пребаруваат светот за најновиот изглед и инспирација и ги претвораат во модни стилови кои се уникатно ласкави и носат. Пластични леќи. Секој пар наши очила е внимателно конструиран за да ви даде најудобно вклопување. Отпорен на гребење и влијание : Очилата за читање на нашите жени се опремени со леќи отпорни на гребење и влијанија и лесна рамка за засилена издржливост и заштита. Вклучен случај : Нашите читатели на една моќност вклучуваат крпа за чистење и заштитен случај за носење дизајниран да го продолжи животот на вашите чаши што не се наведува. Зголемување на очилата за читање : Нашите читатели за жени имаат метална веѓа со сатенски метални и метални долни леќи за ладен, контрастен изглед. Мост : 17 милиметри. Лесен дизајн : Овие зголемувачки очила се чувствуваат бестежински додека сè уште ја одржуваат нивната издржливост и сила. Прилагодливите влошки на носот обезбедуваат соодветно вклопување, додека леќите отпорни на гребење и влијанието нудат УВ заштита кога е изложена на сончева светлина. Фостер Грант верува во реален стил-очила што е без напор модно напред и совршено вие, со вистински квалитет што можете да го видите и почувствувате.

Кон својствата

Производи во категоријата