Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание, големина: 25мм)

SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание,

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Врвна технологија за производство и строги стандарди за квалитет за да се обезбедат стабилни и висококвалитетни производи. Широко користени во електроника, компјутери, компјутерски табли, DIY, итн. Направено од висококвалитетен месинг материјал, издржлив, отпорен на корозија.5 Машка нишка Должина на низата е 6мм, вкупна должина = избор на големина 70мм + 6мм. Спецификации на низата на производот : M2. Апликации : Организаторот на оваа кутија за завртки е идеален за мноштво апликации за домашни DIY. Тие имаат исклучителна долговечност заради нивните цинк и жолти пасивспецифици : DIY материјали : Електричен тип : Просторна завртка за растојание : Компјутерски производи : M2*6 Drive Стил : Надворешен стил на хексадејд : Хекснота : 1 : Поради разликата помеѓу дисплејот и светлината, може да има мало, може да има мало, може да има мало, може да има мало, може да има мало Разлики во бојата. За потешки материјали ќе биде потребна пред дупчеста дупка. Издржливи завртки : Овој сет на завртки има завртки за дрво со остар врв.Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв. Широко користени во електроника, компјутери, компјутерски табли, DIY, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата