Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Соларна Одисеја 4 Пакет 15а Соларен ФВ Во Линија Држач За Осигурувачи Водоотпорен w/Осигурувач 15 Засилувач пакет од 4

Соларна Одисеја 4 Пакет 15а Соларен ФВ Во Линија Држач За Осигурувачи Водоотпорен w/Осигурувач 15 Засилувач пакет од 4

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилен СО MC Конектори. Метална Капа и Лента. Пакетот Вклучува : овој пакет содржи 4 парчиња Одисеја 15а MC Соларен PV Во Линија Држач За Осигурувачи Водоотпорен w/ Осигурувач 15 Засилувач Со UL наведени Осигурувачи номинален напон : 1000 VDC Големина На Осигурувачи : 10x38 (mm) стапка на струја : 15 Параметар НА ДРЖАЧ ЗА ОСИГУРУВАЧИ : Контакт материјал : бакар,сребрена пламен класа : UL94-V0 Степен на заштита : IP2*/ip67 класа на безбедност : ii тип на поврзување : Mc Адаптер (ТОА Е МНОГУ ПОГОДНО) Изолационен Материјал : Ppo Осигурувачот Може Да Го Замени Работниот Температурен Опсег : -40 До +125 ќелии. Степени ВНИМАНИЕ : Не отворајте го овој држач под ОПТОВАРУВАЊЕ.

Кон својствата

Производи во категоријата