Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SOLUSTRE 10 парчиња Четка Телефон Тастатура Кујна Канцеларија Производи Алатки Мулти-Компјутер Дома Почиста Камера Случаен Дигитален Практичен Пренослив Комплет Мулт

SOLUSTRE 10 парчиња Четка Телефон Тастатура Кујна Канцеларија Производи Алатки Мулти-Компјутер Дома Почиста Камера Случаен Дигитален

DEN 174.24
 

Производот е достапен
Достапност

ЧЕТКА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ Применливо за речиси сите сценарија како што се канцеларии, Интернет кафулиња и спални соби.алатки за чистење на тастатурата одговараат за тастатура, компјутер, лаптоп, печатач и електронски уреди. - Материјал : пластична компјутерска четка за чистење. - Добро за чистење на машината, бричот, мобилниот телефон, компјутерите, тастатурата итн. - Може да чисти разни електронски производи, мобилни телефони, компјутери, тетратки алатки за чистење тастатура. - Големина : 13,00Х2, 00Х2, 00см/5, 11х0, 79Х0, 79инч Четка За Чистење На Камерата. МИНИЈАТУРНА МЕТЛА ги користи оние мали места и мртви агли, чисти и остатоци за нашите уреди без оштетување. - Погоден за разни сцени, канцеларии, Интернет кафулиња, спални мини четка.

Кон својствата

Производи во категоријата