Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SOLUSTRE Преносни Биро Пати Надолу Биро Суета Огледало СО LED Светла Маса Преклопување Осветлена Шминка Огледало Козметички Огледало За Дома Дневна Соба Декор LED Суета ?

SOLUSTRE Преносни Биро Пати Надолу Биро Суета Огледало СО LED Светла Маса Преклопување Осветлена Шминка Огледало Козметички

DEN 241.44
 

Производот е достапен
Достапност

Огледалото на суетата има три различни светла, бела светлина, топла светлина и природна светлина. Суета Огледало со led светло дизајниран кој симулира природна дневна светлина помага одразуваат вистински бои, доволно светла за шминка во мракот. Допрете активиран, притиснете го прекинувачот за допир НА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и држете го за да ја прилагодите осветленоста. Полнење СО USB кабел, многу погодно. Огледало за суета Со преклопување, ова огледало за шминка е преносливо и лесно за носење. Огледало За суета Изработено од висококвалитетен пластичен материјал, издржлив за долготрајна употреба. Суета Огледало Прекрасен избор за подароци за жени, пријатели, семејство, соработник и многу повеќе. Карактеристики-Материјал : Пластика.- Големина : 17, 3х12, 8см.Пакет Вклучувајќи - 1 x Шминка Огледало.

Кон својствата

Производи во категоријата