Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SOLUSTRE Преносни Вентилатор 4pcs Ладење Црна Ќелија Полупроводници Во Живо Стриминг Полу-Стегач Телефон Тивок Џојстик Rgb Позадинско Осветлување Преносни Кулер Блог Па?

SOLUSTRE Преносни Вентилатор 4pcs Ладење Црна Ќелија Полупроводници Во Живо Стриминг Полу-Стегач Телефон Тивок Џојстик Rgb Позадинско

DEN 1058.40
 

Производот е достапен
Достапност

- Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Моќност : 5v должина На Кабелот : 1,5 м-Нема потреба од полнење, приклучување и играње.Пренослив Мобилен Телефон Ладилник вентилаторот за ладење на полупроводникот е удобен и практичен, со одлична текстура и може да ви служи долго време без лесно оштетување. Мобилен Телефон Кулер : Специјален дизајн и во парична казна изработка.Полу-Проводник Ладење Чип исклучителната изработка може да ви служи добро без лесно кршење. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, алуминиумска легура, Термоелектрични Ладилници опис радијатор За мобилни телефони Ова е многу практичен вентилатор за ладење за ладење со полупроводници.

Кон својствата

Производи во категоријата