Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сонбаубавина 180% Густина #27 Русокоса Боја 13х4 Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика За Жени Свиленкаста Права Реми Човечка Коса Чипка Предна Перика Со Бебе

Сонбаубавина 180% Густина 27 Русокоса Боја 13х4 Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика За Жени Свиленкаста Права Реми

DEN 243.20
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молам испратете ми е-пошта . Боја на чипка : Проѕирна Боја На Чипка; големина На Капаче : капаче со Средна големина(22,5") со Прилагодливи Ремени може лесно да се рестилизира на друга текстура. Бебешката коса наоколу Со Претходно Извадена природна линија на коса, ја прави периката да изгледа многу природно.Ако ви треба друга Текстура ,Боја На Коса, Должина, Густина, големина/Боја на Капа итн.

Кон својствата

Производи во категоријата