Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 45 lb, челик, 4,17 во компресиран LG

SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 45 lb, челик, 4,17 во компресиран LG

DEN 836.80
 

Производот е достапен
Достапност

Предмет : Пролет на заварен сечило за гас. Тип : Пролет на гас. Материјал : челик. Сила : 45 lb. Големина на низата на прачка : Не се применува. Предмет : Пролет на заварен сечило за гас. Тип : Пролет на гас. Материјал : челик. Сила : 45 lb. Големина на низата на прачка : Не се применува. Опис Спецификација на производот : Точка : Заварен сечило Крај на гас Тип на гас : Гас Пролет Материјал : Челична сила : 45 lb на низата на низата : Не е применлива шипка. Мозочен удар : 1,57 во продолжена должина : 5,74 во компресирана должина : 4.17 во типот на амортизерот : и двете насоки “.

Кон својствата

Производи во категоријата