Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Среќна 45-годишнина Позадина Банер Декор Црно Злато - Сјајот Љубов Срце Среќен 45 Години Свадба Годишнината Партија Тема Украси За Жени Мажи Материјали

Среќна 45-годишнина Позадина Банер Декор Црно Злато - Сјајот Љубов Срце Среќен 45 Години Свадба Годишнината Партија Тема Украси

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен за чистење, лесен за чување,лесен за носење, лесен за решавање на брчките и спречување на избледување на бојата.Или поддржете го со држач и стеги. Симпатичниот транспарент е еколошки и без мирис и еднократно. Спецификации : Големина : 71 х 47 инчи / 3,9 х 5,9 стапки Боја : Како Што Се Прикажани Сликитепакетот вклучува : 1_ Среќна 45-Годишнина Знак Позадина Банер 1_ Лента (20 стапки) Предност : Машина измиена, пеглана, преклоплива, повторно користена долго време.? [БАНЕР СО ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ] : среќната 45-Годишнина големина на банерот за позадина околу 71" широка и 47 " висока, доаѓа со панделки, доволно Големи за да ја украсите вашата забава. Ние дефинитивно ќе го решиме проблемот за вас во прв пат. ? [ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ ] : има 4 бакарни дупки соодветно дистрибуирајте во 4-те агли на позадината, совршен дизајн, користете ги нашите производи за да создадете незаборавна годишнина. тоа е беспрекорно. материјали, бојата е вистински и живописен животен ефект.Можете да ги користите панделките што ги обезбедуваме за да ги закачите на ѕидот по потреба. Се користи како позадина, завеси, чаршафи и други украси. Погоден за јубилејни тематски забави, заљубување 45 дена / 45 години годишнина, годишнина од свадбата на љубовта, прославете ја годишнината на родителите, годишнината од друштвото или годишнината од работата и други прилики за забави.

Кон својствата

Производи во категоријата