Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Среќно сè! Црна вртлог за голема чинија

Среќно сè! Црна вртлог за голема чинија

DEN 479.20
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајнирано за убаво да го прикаже вашето омилено среќно сè! ™ Платери, нашиот штанд со голема плоча со црна боја е стилски начин да ја покаже вашата колекција - дури може да биде обесена на wallид!. Големина : 8in W x 10in H. Материјал : метал. Упатства за нега : Избришете чиста. Сите среќни сè! ™ парчињата се дизајнирани со една намена во умот - да ве направи среќни. Нашата курација на весели бои и уникатни обрасци треба да се ужива секој ден за да се осигурате дека ќе најдете малку среќно во сè.

Кон својствата

Производи во категоријата