Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Starвездени нокти налепници за уметност Декларации 5Д тродимензионални врежани нокти за нокти, самолепливи луксузни пет зашилени во форма на срце, во форма на срце, м

Starвездени нокти налепници за уметност Декларации 5Д тродимензионални врежани нокти за нокти, самолепливи луксузни пет зашилени

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Користете пинцети за нежно да ја откините шемата од оригиналната хартија. Погоден за повеќето нокти. Можете исто така да користите гел за нокти за да ги покриете за да ги направите убавите налепници да траат подолго. По прифатливи цени, погодни за модни стилови на жени. Покријте ги налепниците за уметност на цвеќињата со транспарентен лак за нокти. Белешка : 1. Ставете ја шемата на ноктот и притиснете неколку секунди. ? ? Секоја големина на хартија е 5,7 x2,7 инчи. Нанесете го лакот за нокти додека не се исуши. Елегантен и модерен стил, лесен за да одговара на секоја боја на ноктите. ? ? [Лесно за употреба] Само користете пинцети за да ги излупите налепниците за самолепливи нокти и да залепите цветни решенија на ноктот. ? Име на артикалот : 4 листови 5 D Исклучителни налепници за нокти, содржат богати обрасци, погодни за проект за декорација на дизајн на ноктите за дизајн на нокти Тип : 5 D Исклучителни налепници за нокти Големина : приближно 4,8 инчи x 3 инчи Карактеристики : 1.Пртово да се фокусира или да се забавува во време на родител-дете. Прирачник за производи : 1. Голем број на различни обрасци за да ги користите и замените во секојдневниот живот.

Кон својствата

Производи во категоријата