Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стенд за столбови од дрво, фарма за дрва од дрво, приказ на столче за мијалник за кујна за бања, сапун сад, фиока за растенија од свеќи, контра -декор, модерни рустикал

Стенд за столбови од дрво, фарма за дрва од дрво, приказ на столче за мијалник за кујна за бања, сапун сад, фиока за растенија

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Подарок за Loveубов Еден : Испратете го како подарок за време на Денот на благодарноста, Божиќ или родендените на оние што се фасцинирани од домашниот декор. Овој суров кревач е совршен за декорација, може да се користи како штанд за диспензери за сапун, држач за свеќи, држач за растенија итн. Рачно изработено и природно : Овој дрвен пиедестал е 100% рачно изработен.

Кон својствата

Производи во категоријата