Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Stobok Caterpillar Wind Up играчки, животни од 4 парчиња, кои се вртат часовници класични едукативни играчки за ветерници, ползи играчки кутии за полнила Детска подарок за Божи?

Stobok Caterpillar Wind Up играчки, животни од 4 парчиња, кои се вртат часовници класични едукативни играчки за ветерници, ползи

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Апс. Animивотните ја вртат играчката : Заоблените агли се полирани, не се груби, нема да им наштетат на вашите деца раце. Caterpillar Wind Up играчка : Со дизајн на часовници, не е потребна батерија, затегнете ја часовникот, играчката ќе дејствува, смешна за игра. Новинарска играчка за часовници : Clockwork Animal Playthings : Светли бои и симпатична дизајн на цртани филмови, лесно може да се привлече вниманието на вашите деца. Лесно за игра : Напојувајќи метална пролет што е затегната вртејќи ја, пуштете се и гледајте како настапува. Детска едукативна играчка : Зголемување на креативноста на децата и промовира вештини за моторни прсти, исто така, може да ги направи децата среќни. Карактеристики- Материјал : ABS- Големина : Околу 15,00 x5.00x5.00cm/5.89x1.97x1,97 инчи- светла боја и симпатичен дизајн на цртани филмови, лесно да го привлечете вниманието на вашето дете. и дете. Груба, нема да им наштети на вашите деца рачни. Пакувајте ги играчките за часовници од 4 PCS.

Кон својствата

Производи во категоријата