Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стол за Домашна Канцеларија Ergономски Канцелариски Стол Со Држач За Макара, Биро За Прилагодување На Решетката Со Висок Грб со потпирачи за раце, За Канцеларија, Ст?

Стол за Домашна Канцеларија Ergономски Канцелариски Стол Со Држач За Макара, Биро За Прилагодување На Решетката Со Висок Грб

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

●Столот може да се прилагоди со широк агол од 150°, тродимензионално завиткан, мек и удобен; склопениот дизајн е едноставен и удобен, отстранлив и лесен за чување кога не се користи. ●Мрежен потпирач за грб со висока јачина, удобен и дише, аранжман со фина мрежа, силна отпорност на абење, долг работен век, шуплив дизајн помеѓу мрежа со висока густина и висок потпирач за грб, нема да биде затнат. ●Најлонските потпирачи за раце, силни и цврсти, можат слободно да ја прилагодат удобноста на складирањето; дното на столот прифаќа дизајн за прилагодување на кревање, кој може слободно да се крева и спушта и може да се ротира 360°. ●Следете ги standономските стандарди за дизајн, во согласност со curономскиот закривен стол во Форма На Ц, мек материјал за СТП погоден за кожата, половината со еластична прилагодлива лумбална перница. ●Изберете висококвалитетен еколошки најлон и други материјали, безбеден и невкусен, стабилен и издржлив, нема да го оштети подот, нема бучава, погоден за семејства, студентски домови, канцеларии.

Кон својствата

Производи во категоријата