Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стоматолошки асистент 11 или 15oz кафе кригла - никогаш не планирав да бидам најдобриот асистент во светот, но еве, јас сум апсолутно крцкајќи го! - Прекрасно за стомато

Стоматолошки асистент 11 или 15oz кафе кригла - никогаш не планирав да бидам најдобриот асистент во светот, но еве, јас сум

DEN 239.20
 

Производот е достапен
Достапност

Наменето да трае : Чагите „Врвот на линијата“ се без олово и кадмиум и сите се овластени со Проп 65. Тие се направени со највисок квалитет на OCRA облога достапна на пазарот и се отпечатени од обете страни што ви даваат издржливост да трае со години. Печатењето убаво е во спротивност со белите чаши, осигурувајќи дека цитатите и изреките јасно се истакнуваат за сите да ги видат.

Кон својствата

Производи во категоријата