Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Страна за куќиште на Скејт Страна на Сонсун, со скелети за задниот дел на скелетот за GoPro Hero 4 Black, Hero 4 Silver, Hero 3+, Action Cameras Hero 3

Страна за куќиште на Скејт Страна на Сонсун, со скелети за задниот дел на скелетот за GoPro Hero 4 Black, Hero 4 Silver, Hero

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

Задниот дел од скелетот ќе ја заштити вашата камера од загревање. Не-рефлективен дизајн : Матниот црн дизајн може да го елиминира одразот предизвикан од какви било трепки и светлина на површината за куќиште. Само куќиште, камерата не е вклучена. Изграден за снимање на специјални опции со низок профил заради неговиот дизајн на затемнување што обезбедува мала видливост при снимањето. Те молам забележи : . Низок профил : Изграден за снимање на специјални опции со низок профил заради неговиот дизајн на затемнување што обезбедува мала видливост при снимањето. 1 x тока за брзо ослободување.1 x Страна отворено куќиште за куќиште со задникот на скелетот. Странично отворено куќиште со задниот дел на скелетот : Страничниот отворен дизајн ви овозможува да добиете целосен пристап не само до мини USB и микро HDMI порти, туку и слот за мемориска картичка, вметнете/отстранете ја мемориската картичка е можно со куќиштето. Овој случај на куќиште за куќиште на Soonun Side Blackout со стандардна големина на скелетот е совршен за скриено снимање на специјални опции, поради неговиот дизајн на затемнување што обезбедува мала видливост при снимањето. Опционално е да се прикрие предниот LCD прозорец на куќиштето за да се елиминира рефлексија на светлината.

Кон својствата

Производи во категоријата