Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стразбур Од Горхам Стерлинг Сребрена Печена Резба Вилушка Стерлинг Гарда 10 7/8

Стразбур Од Горхам Стерлинг Сребрена Печена Резба Вилушка Стерлинг Гарда 10 7/8

DEN 2544.00
 

Производот е достапен
Достапност

Производител : Горхам, Тип : Вилушка За Сервирање. Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Горхам. Шема : Стразбур. Стразбур Од Горхамстерлинг Сребрена Печена Резбарска Вилушка со Стерлинг Гард, 10 7/8" во моделот Стразбур Од Горхам. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Кон својствата

Производи во категоријата