Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Раскошен Портрет На Кран Над Мек Неутрален Акварел, Дизајниран Од Керол Робинсон Греј Врамена Ѕидна Уметност, 11 х 14, Греј

Ступел Индустрии Раскошен Портрет На Кран Над Мек Неутрален Акварел, Дизајниран Од Керол Робинсон Греј Врамена Ѕидна Уметност,

DEN 567.68
 

Производот е достапен
Достапност

Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со учење и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Едноставно одморете го уметничкото дело на рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Дизајн На керол Робинсон Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Кон својствата

Производи во категоријата