Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sunooma Прекинувач Lite Случај, Заштитни Хард Школка, Шарени Случај Покритие, Хард Капак Назад Зафат Школка Компатибилен Со Прекинувач Lite 2019

Sunooma Прекинувач Lite Случај, Заштитни Хард Школка, Шарени Случај Покритие, Хард Капак Назад Зафат Школка Компатибилен Со

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

●ЖИВОПИСНИ БОИ● јасната боја е совршена за заштита на вашиот нов Прекинувач лајт додека ги покажува своите прекрасни бои и дизајн. Опис на производот : е Лесен За инсталирање или деинсталирање по потреба. Може да биде компатибилен со многу торбичка за носење. ●Лесен За Користење, Многу Удобен За Држење-се Чувствува одлично во раце. Многу е лесен и лесен за прицврстување и отстранување без оштетување на системот. Деликатниот процес ја прави лушпата тенка до 1 мм, дури и полнењето не бара отстранување на куќиштето. Сите копчиња и порти се прецизно прилагодени за да овозможат директно полнење и замена на картичките за игри без расклопување. Тоа ја прави вашата игра поудобна за долги часови. Список на пакети : € 1 x случај на прекинувач 2 x ZL (L) радост con cover q 2 x ZR (R) радост con покритие. ● Сеопфатна заштита на прекинувачот, ефективна заштита од експлозија од пад. ●Смирувачка Заштита● компјутерскиот материјал Против гребење со тврда обвивка нуди максимална заштита, цврсти карактеристики со армирани агли за вашиот уред. #Употребата на удобен материјал погоден за кожата, нелепливиот допир со отпечатоци поудобно. €ESAY ДА СЕ КОРИСТИ.

Кон својствата

Производи во категоријата