Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Супер Подмачкување Маст Диелектрик, Синтетички 3 Мл. Усда Овластен Цевка 3 пакет

Супер Подмачкување Маст Диелектрик, Синтетички 3 Мл. Усда Овластен Цевка 3 пакет

DEN 639.68
 

Производот е достапен
Достапност

Маснотии Диелектрик, Синтетички 3 Мл. Усда Овластен Цевка. Машините и опремата се заштитени од абење и корозија, а барањата за одржување и услуга се намалуваат. Кодак препорачува да го користите ова наместо сите претходни лубриканти за Проекторите За Рингишпил. Пакувањето може да варира. Пакет од 3. Супер Подмачкување е патентиран, синтетички лубрикант кој ги надминува и надвор трае нафта базирани лубриканти. Машините и опремата се заштитени од абење и корозија, а барањата за одржување и услуга се намалуваат. Кодак препорачува да го користите ова наместо сите претходни лубриканти за Проекторите За Рингишпил.

Кон својствата

Производи во категоријата