Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
С.У.Р. & R Tools Transistor Silicon 2T3160A-2 Analoge 2N2906A SSSR 6 компјутери

С.У.Р. & R Tools Transistor Silicon 2T3160A-2 Analoge 2N2906A SSSR 6 компјутери

DEN 216.00
 

Производот е достапен
Достапност

Transistor Silicon 2 T3160 A-2 Analoge 2 N2906 A SSSR 6 компјутери. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. Transistor Silicon 2 T3160 A-2 Analoge 2 N2906 A SSSR 6 компјутери. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. 2 T3160 A-2 RK MAX, W : 0,3 UKB MAX, V : 50 UE MAX, B : 4 IK MAX, MA : 300 H21 E : 30 .. 150 Polarity : Npn uke Us, In : 0,6 ikbo, ka : 10 ФГР, МХЗ : 200.

Кон својствата

Производи во категоријата