Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сушење Лавици Облека Воздух Нерѓосувачки Челик, Заштеда На Простор Капе Закачалки, Диск Ротирачки Суви Куки За Облека, Чорапи, Долна Облека, Итн

Сушење Лавици Облека Воздух Нерѓосувачки Челик, Заштеда На Простор Капе Закачалки, Диск Ротирачки Суви Куки За Облека, Чорапи,

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодливите крилја може да се подигнат или спуштат за да ги задоволат вашите потреби без да се грижите дали долгата облека ќе падне на земја; погодно за луѓе со различна висина без да се наведнуваат. Издржливо и ново, убаво сушење, ви го олеснува животот2. Голема површина за сушење-решетката за сушење е голема кога е целосно отворена; просторот за сушење е голем и може да собере повеќе парчиња облека; максимално оптоварување : 20 кг.Изработена од висококвалитетни материјали-цевки од нерѓосувачки челик за екстремна отпорност на ' рѓа и временски услови, оваа решетка за сушење е идеална за внатрешна и надворешна употреба; долното пластично заштитно капаче што не се лизга додава стабилност. Долната полица е идеална за поставување крпи или перници;. Разноврсна - може да закачи мала облека како што се чорапи, долна облека, марамчиња итн. Масивна решетка за сушење на плоштадот со повеќе глави : 12 лавици за сушење на главата / 28, исполнувајќи ги стандардите за сушење на закачалките. Лесен за ракување-не е потребно склопување, брзо се инсталира и преклопува за неколку секунди; фенот за воздух може целосно да се преклопи и складира кога не се користи.

Кон својствата

Производи во категоријата