Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Светло сино бело цвеќе Јапонски порцелан Поставете со 4 чаши 1 Декантер / шише / карафе

Светло сино бело цвеќе Јапонски порцелан Поставете со 4 чаши 1 Декантер / шише / карафе

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ова е сосема нов сет со 4 чаши и 1 шише. Чашата е 2 "x 1 3/4", шише е 5 "x2". Тие се убави со живописна боја. Можете да го загреете шишето во топла или ладна вода и да уживате во доброто. Исто така одлично за декорација. Ова е сосема нов сет со 4 чаши и 1 шише. Чашата е 2 "x 1 3/4", шише е 5 "x2". Тие се убави со живописна боја. Можете да го загреете шишето во топла или ладна вода и да уживате во доброто. Исто така одлично за декорација.

Кон својствата

Производи во категоријата