Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Светски создадете 10259 Индиго цвет Јапонски садови, Итоко, црна, железна чајник

Светски создадете 10259 Индиго цвет Јапонски садови, Итоко, црна, железна чајник

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на производот : Дијаметар на устата 2,8 x ширина 5,9 x висина 5,9 инчи (70 x 150 x 150. Тежина : 2,9 фунти (1,27 кг). Големина на производот : железо. Направено во Јапонија. Капацитет : 20,3 fl Oz (600 кубици); не микробранова печка или безбедно машина за миење садови; избегнувајте да користите директен пламен. чајник за Грентеа.

Кон својствата

Производи во категоријата