Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Swig Life 20oz тројно изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со рачка за прстен, безбеден машина за миење садови, двоен wallид и вакуум запечатен вода за еднократно в?

Swig Life 20oz тројно изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со рачка за прстен, безбеден машина за миење садови, двоен

DEN 606.24
 

Производот е достапен
Достапност

Одржува ладно до 24 часа. Одржува топло до 12 часа. Безбедна машина за миење садови. Без лизгање, без гребење, силиконска база без бучава. Врвот на завртката од не'рѓосувачки челик со рачката на прстенот. Бакарна обложена изолација. Двоен andид и вакуум-запечатено. Дебела, 304 одделение - 18/8 не'рѓосувачки челик. Бесплатно кондензација. Долгач на чашата пријателски.

Кон својствата

Производи во категоријата