Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Таблети за Прочистување На Водата за пиење Со ГОДИШНО Плус, Преносливо И Ефикасно Решение За Прочистување На Водата За Кампување, Пешачење, Итни Случаи, Природни Ка

Таблети за Прочистување На Водата за пиење Со ГОДИШНО Плус, Преносливо И Ефикасно Решение За Прочистување На Водата За Кампување,

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Едно Шише Од 50 Пиење Аква Вода Прочистување Таблети И Едно Шише Од 50 Пиење Аква Годишно Плус Маси. Таблетите за неутрализатор го подобруваат вкусот и јасноста на водата. Овие Таблети За Прочистување На Водата За Вода За Пиење Не Оставаат Вкус Или Боја На Јод Во Вашата Итна Вода, Кога Се Користат Правилно. Третира до 25 литри. Аква за пиење е лесна резервна копија на вашата лична слама за филтер за вода, филтер за гравитација или филтер за вода за рачна пумпа. Без вкус-го подобрува вкусот и мирисот на водата. Без вкус-го подобрува вкусот и мирисот на водата. Преносливите Таблети За Третман На Вода Се Ефикасни Против Бактерии И Џардија Ламблија, За Доверливо Итно Прочистување На Водата. Лесен за употреба-подготвен за само 35 минути. 50 таблети по шише третира 25 литри. Таблети за вода за пиење со 2,6 пати поголем оксидирачки капацитет на хлор. За употреба само кога се сомнева дека водата за пиење е бактериолошки супстандардна. 20 таблети третираат 20 литри. 50 Пиење Аква Таблети.

Кон својствата

Производи во категоријата