Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Танчер Подароци За Жени Девојки Балерина, Танц Рецитали Подарок, Балет Девојка Шминка Торба, Танц Тим Подароци, Танц Учител Благодарност Подарок, Танцување Училишт

Танчер Подароци За Жени Девојки Балерина, Танц Рецитали Подарок, Балет Девојка Шминка Торба, Танц Тим Подароци, Танц Учител

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Услуга по продажбата : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите задоволително искуство. На пример, роденден, Божиќ, Велигден, Денот На Независноста, Денот На Благодарноста, Денот На Мајките, Денот На Бабите И Дедовците, Неделата На Благодарност На Наставниците, Неделата На Медицинската Сестра, Сезоната На Дипломирање, Свадбата, Bенската Забава итн. Ова не е само козметичка кеса, туку и интересен и значаен подарок. Совршен е за чување козметика, слушалки, мобилни телефони, промени итн. Ако некој дел од вашата примена ставка е помал од совршен, ве молиме контактирајте не преку е-пошта; ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот на време. и лесно може да се стави во чанта, ранец или куфер. Материјал : Водоотпорен материјал и лен, патентот е мазен и лесен за отворање или затворање.Големина на козметичка кеса : 9,1"W x 7,1" H, може лесно да ја чува вашата козметика, како што се четки за шминка, маскара, кармин, марамчиња и така натаму. Таа ќе знае дека мислите дека е прилично одлична кога ќе и ја дадете оваа симпатична торба полна со козметика и забава!. Боја : изгледа исто како на сликата, графиката е отпечатена во двострана боја, добро изработена и графиката беше убава и шарена.

Кон својствата

Производи во категоријата