Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Teekos RC Airplane 200x2mm сребрен тон не'рѓосувачки челик тркалезна шипка 50 парчиња

Teekos RC Airplane 200x2mm сребрен тон не'рѓосувачки челик тркалезна шипка 50 парчиња

DEN 1070.40
 

Производот е достапен
Достапност

Обложувања : прачка. Материјал : челик. Број на дел од производителот : Не се применува. Име на производот Rod Size 200 x 2mm / 7,9 "x 0.078" (L*D) Материјал од не'рѓосувачки челик Сребрен тон Специфично : Обложувања : Rodmaterial : Дел Број на дел од производителот на челик : Не се применува.

Кон својствата

Производи во категоријата