Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Техничка Прецизност Замена За Еико К100ЦЛ/ДЦ/2В 130в Сијалица

Техничка Прецизност Замена За Еико К100ЦЛ/ДЦ/2В 130в Сијалица

DEN 757.12
 

Производот е достапен
Достапност

Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Единица По Продажба : 1 Пакет. Оваа ставка е технички прецизен производ за замена произведен со Техничка Прецизност. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Боја : 2900к Топло Бело. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!.

Кон својствата

Производи во категоријата