Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tek Styz Prepium Stylus for Honor Honor V10 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Tek Styz Prepium Stylus for Honor Honor V10 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

● Audetect IC технологијата автоматски ги открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност ● Трајлив материјал - Карактеристики на пенкала на стилот со меки совети а телото е изработено од висококвалитетен алуминиум. Обезбедува мазно како искуство со пишување на вашиот уред за екран на допир. ☝ Premium Stylus компатибилен со честа чест v10 Custom капацитивно пенкало 3 пакет!. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата