Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тенок Паричник од нерѓосувачки Челик со Читатели/Очила За Читање Правоаголни, Розово Злато, 44,45 мм + 2,5

Тенок Паричник од нерѓосувачки Челик со Читатели/Очила За Читање Правоаголни, Розово Злато, 44,45 мм + 2,5

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Мостот е направен од облик-мемориски метал наречен Нитинол и спакуван во медицински силиконски цевки за непречена удобност. Читателите На Тиноптикс + Паричникот е револуционерен напредок во консолидацијата на вашите најважни работи, собирајќи ги вашите кредитни картички, готовина, идентификација и очила за читање во издржлив и компактен случај што ќе оди насекаде со вас. НАЈДЕТЕ ЈА СВОЈАТА СИЛА со НАШИОТ КОМПЛЕТ ЗА ЈАСНОСТ : Посетете ја нашата продавница и пронајдете ја својата сила со Комплетот За Јасност На Тиноптикс. Поликарбонат рамка. Ако фит е проблем, ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите.

Кон својствата

Производи во категоријата