Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

Име : Cup Size : 19 × 8,9см, 14 × 8,9cmcolor : Мултикомертеријал : 304 не'рѓосувачки челични пакувања вклучува : 1 * не'рѓос�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Ние ќе замениме кој било од нашите производи што се смета дека е неисправно врз основа на нормално носењ

се надеваме дека оваа постојана температура на мраз вода може да ви ја разбуди заспаната мозок и освеже�

Цирчето со ладна вода со рачка, многу удобен за употреба Одлично за вечера или излети, забави, базени за �

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во д�

Направени од материјали со добар квалитет : изработени од 100% храна безбеден не'рѓосувачки челик, ПП и си�

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во д�

Не за употреба со топли течности БПА и без фталат; Чаша за миење раце, капакот на машината за миење садов�

Одлично за loversубителите на кафе, наставници за благодарност на денешниот ден, подарок за роденден, Дено�

Содржина : 1 x изолирана кригла со автоматски механизам за затворање Број на артикал : 0690737390 Материјали :

Секое термално шише не само што е издржливо, туку и многуслатко , шик и елегантно! Инспиративните и уника

Вакуумот со двојни wallидови од не'рѓосувачки челик ги задржува течностите потопло или постудени подолго

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Исто така, се вклопува во повеќето држачи за чаши за лесен изолиран пијалок каде и да сте...

93% Полиестер, 3% Природна Латекс Гума, 2% Спандекс, 2% Најлон Увезени Рачно Миење 24часовно ладно / 12часовно т

Копчето на копчето има вграден дизајн на порта за вшмукување, кој е лесен за употреба и носење Погоден з�

Телото на шишето е изработено од 304 не'рѓосувачки челик, а пластичниот дел од капакот е ПП од одделение з�

И покрај базенот, во канцеларијата, во вашиот автомобил, каде и да е, каде и да е, каде и да е, каде и да е, к�

Како подарок : совршен подарок за роденден, Денот на вineубените или празник за себе, пријатели и семејств

Изолиран вакуумОва тенок тенок шише со вода е двојно и umberид и вакуум изолиран, издржлив 304 ентериер од 304

Лесен за носење и докажување на протекување : Внатрешниот затка за храна ПП гарантира дека устата на шиш

Идеална употреба : Совршено решение за складирање на вода дома, во канцеларија или на патувања на отворе

Преносни и издржливи ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓос�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Најдобри материјали : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа Како подарок : с�

Составена е од чаша од не'рѓосувачки челик, за стоп на чаша + чаша, кој е еколошки и безбеден Многу пренос�

Може да се даде како подарок на пријателите, семејството, партнерите, итн Исто така, користи дизајн на по

Капацитет со голема големина 17 мл / 500 мл Ова шише со вода без храна без храна нема да пренесе вкусови и не

Капацитет : 0,02 гал (0,6 L) дијаметар 2,8 x 8,5 инчи (70 x 215 mm); Тежина : 3,5 уста : Патничка капа Едноставна конструкц�

`+МатеријалИзграден со двојни ѕидови (18 / 8) 304 храна одделение од нерѓосувачки челик, бпа слободен вода ши

Ефективната изолација со спортски капак помага да се одржи температурата до 24 часа за студ и 12 часа за т�

Толку многу намени : Оваа нераскинлива изолирана чаша за вино го прави совршен придружник за алкохолни �

●Широк спектар на апликации●ова паметно шише со вода од 500 мл е погодно за патување, пешачење, возење ве

Секое шише со вода ја усвојува најнапредната технологија за 3 D печатење, тие се стилски и уникатни, уник�

Неза : Поради различните ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да би�

Задржување на топлина : 187˚F на 1 час / 153˚F на 6 часа ; Задржување на ладно : 48˚F на 6 часа Тесно вграденото ко

Кога чистите, користете неутрален детергент и топла вода за чистење КОРИСТЕТЕ СОВЕТИ И ИСЧИСТЕТЕ : за да

Направени во САД или увезени Погодно и практично : Хуманизираниот дизајн на оваа чаша за патување со каф

?????????? ?????? ?????? мажи и жени ??????????? ?????? брза хидратација Надворешниот финиш во прав е отпорен на гребење, не

✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги �

Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се најголеми ✔ [Висококвалитетни материјали] : Тел

Големина : 10cm x 10cm x 12cm / 3,94 "x 3,94" x 4,72 "(приближно).) : Поради разликата во поставувањето на светлината и екран

Телото на шишето е изработено од 304 не'рѓосувачки челик, а пластичниот дел од капакот е ПП од одделение з�

【Големина и капацитет】 10,8 x 2,8 инчи / 27,5 x 7,2 см 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско

Значи, ние ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси Ова е идеален термос да се стави в�

Материјал : PP+ABS+304 Не'рѓосувачки челик Капацитет : 180мл, тежина : 136g Големина : 5467142mm Карактеристики : Прено�

Внатрешниот сад е изработен од двојно слој структура од не'рѓосувачки челик Значи, ние ќе сториме се што

Капацитет од 500 мл ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 Тоа е совршен подарок за пријателите и семе�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена