Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тежок Прекинувач За Ограничување На Должноста

Тежок Прекинувач За Ограничување На Должноста

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Индустриски Електрични Материјали. Земја на производство : Мексико. Производител : Плоштад Д.Единица^Упатство За Употреба. Плоштад Д 9007 ТСБ 1 Граничен Прекинувач 9007ТСБ1 Серија Д ПН : 9007 ТСБ 1 9007-ТСБ - 1 Квадрат Д ПН : 9007 ТСБ 1 9007ТСБ1 Граничен Прекинувач Стандарден Тип ЦВ И Ццв Позиција У. Л. Тип 4, 13 Ац Отпорни 120-600В 20А АЦ / ДЦ Континуирана Големина На Пристаништето 20А : 1/2" Серија Д.

Кон својствата

Производи во категоријата