Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tienjueshi Сон Девојка Книга Стил Флип Кожа Заштитник Случај Силиконски Покритие Кожата Etui Паричник За Zte Сечилото A512 5.5 инчен

Tienjueshi Сон Девојка Книга Стил Флип Кожа Заштитник Случај Силиконски Покритие Кожата Etui Паричник За Zte Сечилото A512 5.5

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да уживате во практичноста да имате телефон, кредитни картички, лиценца и готовина на едно место.Кожниот преклопен капак го штити екранот кога е затворен и помага да се спречат кршења во случај на пад.Направено од квалитетна кожа со сигурно и директно шиење ќе го задржи својот изглед по многу абење. Стенд мулти агол одлично за видео повици, или за гледање медиуми.Екранот и сите копчиња се целосно изложени и достапни, така што нема влијание врз употребливоста на вашиот телефон. Кожниот преклопен капак го штити екранот кога е затворен и помага да се спречат кршења во случај на пад.Добар силен реверзибилен магнетски затворач се отвора и затвора безбедно. Направено од квалитетна кожа со сигурно и директно шиење ќе го задржи својот изглед по многу абење.Прецизните исечоци за камерата и портите значат дека можете да фотографирате, да го полните телефонот. Екранот и сите копчиња се целосно изложени и достапни, така што нема влијание врз употребливоста на вашиот телефон. Стенд мулти агол одлично за видео повици, или за гледање медиуми.Уникатен процес на сликање.

Кон својствата

Производи во категоријата