Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаена Жичана Мрежа, Решетка 20 – Отвор од 0,92 мм - Со Иноксија Големина На Сечење: 30смх30см

Ткаена Жичана Мрежа, Решетка 20 – Отвор од 0,92 мм - Со Иноксија Големина На Сечење: 30смх30см

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нерѓосувачки Челик 304Л. Отворена Површина : 52%. Дијаметар на жица : 355микрон, SWG : 28. Прибл. Тежина : 1,25 кг/м2. Во Иноксија, целата наша Мрежа е изработена од нерѓосувачки челик 304 или 316, кој е погоден за сечење, сврзување и заварување. Ние, ИСТО така, акции Рфи Бакарна Мрежа. Квадрати од 15 см х 15 см и 30 см х 30 см, се претходно исечени во нашиот магацин, заштитени во картонска обвивка, за брзо испраќање од Сари, Обединетото Кралство. Поголемите парчиња мрежа ќе се тркалаат во ролна, подготвени за испраќање до вас. Нашите големини на мрежести дупки варираат од 11,1 мм (2 Мрежа) до 0,027 мм (500 мрежа), со оваа сорта се надеваме дека ја имаме мрежата што ќе ви треба за вашата употреба или апликација. Исечените рабови можат да бидат остри и можеби ќе треба заштита за некои апликации. Можеме да обезбедиме цврсти и флексибилни облоги во низа бои, или можеме да ја завариме вашата мрежа на рамка од нерѓосувачки челик.

Кон својствата

Производи во категоријата