Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TNP ЗА PS4 / Тенок / Про Контролер Зафат На Кожата Сет-Заштитни Меки Силиконски Гел Гумени Школка &засилувач; Анти-лизга Палецот Стап Капи За Sony PlayStation 4 Контролор Игри На

TNP ЗА PS4 / Тенок / Про Контролер Зафат На Кожата Сет-Заштитни Меки Силиконски Гел Гумени Школка &засилувач; Анти-лизга Палецот

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајниран да одговара На Стандардниот / Тенок/Професионален контролер Playstation 4, ја покрива единицата за да спречи гребнатини и прашина. Карактеристика на производот : Дизајниран да одговара На PS4 Стандарден/Тенок/Pro контролер, ја покрива единицата за да спречи Гребнатини И Светлина Од прашина и издржлив материјал кои обезбедуваат одлична заштита; Лесен за вметнување и отстранување Лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти нелизгачката површина обезбедува дополнителна удобност и е одличен за подобро држење за подобрување на перформансите На игри Вклучува 4 комплети Про Држачи За Палецот со различни варијации за подобрување на контролите на аналогните стапчиња и додавање прецизности Во fps Гејмерскиот Производ спецификација : Тип : заштитна ОБВИВКА / Боја На Кожа : материјал За Прскање Со Знаме : силиконски компатибилен со : ps4 / ps4 слим / ps4 само Додатоци за контролер pro, уредот не е вклучен во содржината На Пакетот : 1 x ps4 / тенок / Pro контролер сет за покривање на кожата-заштитна мека силиконска гел Гумена обвивка и капачиња За Стапчиња против лизгање За sony playstation 4 контролер игри на среќа (поздравниот). Површината што не се лизга е одлична за обезбедување подобар стисок за подобрување на перформансите на игрите.

Кон својствата

Type:
Protective Shell / Skin Color

Производи во категоријата