Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Класична Шема На Пејсли Зелена Виолетова

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Класична Шема На Пејсли Зелена Виолетова

DEN 1419.20
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен за Носење - лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични најважни патувања како торбичка за патување и случај за патување. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата.Водоотпорен Материјал-Не грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна. Мултифункционален-Може да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса. Мултифункционален-Може да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса. Повеќе Избори-обезбедуваме многу козметички кеси, тоалетни кеси, кеси за организатори во различни форми и дезени. Висококвалитетни патенти, силни и издржливи, оваа торба може да ве придружува долго време. Погоден за одмор, плажа или теретана, надвор од спортот дури и секојдневно се користи. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата. Висококвалитетни патенти, силни и издржливи, оваа торба може да ве придружува долго време.

Кон својствата

Производи во категоријата