Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Шеќер Черепи Сива/Розова-1/2 Широк-Одговара 6-9 Вратот-Мали

Тока Надолу Пластични Клип Јака-Шеќер Черепи Сива/Розова-1/2 Широк-Одговара 6-9 Вратот-Мали

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Одговара на 6-9" големина на вратот и е широк 1/2 инчи. Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од Черепи Од Шеќер. Појавување води/каишки на располагање. Живописна и смела, оваа прекрасна, полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Кон својствата

Производи во категоријата