Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тонгје Банбоо Вилушки 3.5 инчен 330 Парчиња &засилувач; Бамбус Искривува 12 инчен 200 Парчиња

Тонгје Банбоо Вилушки 3.5 инчен 330 Парчиња &засилувач; Бамбус Искривува 12 инчен 200 Парчиња

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал за храна : изработен е од природен бамбус и стерилизиран на висока температура. Без Разделени Остатоци : секоја бамбусова вилушка и ражен е внимателно избрана, а стапката на достапност е до 99%. Еколошки : Бамбусот е обновлив ресурс, кој може да биде 100% биоразградлив. Широко користен : може да се користи во готвењето и сервисирањето на разни видови храна и е неопходност за вашиот собир и секојдневниот живот. За нас : "ТОНГЈЕ" е компанија специјализирана за производи од бамбус. Отсекогаш сме биле посветени на промовирање на производи за заштита на животната средина. Со нетрпение ги очекуваме вашите вредни предлози. ①Бамбусови Вилушки од одделение за храна И Еко-Пријателски За малите вилушки за предјадења се направени од природен бамбус. Ајде гордо да кажеме " Не " на пластиката мезе зема за еднократна употреба, бидејќи бамбусот е обновлив и може да биде биоразградлив 100% .

Кон својствата

Производи во категоријата